O nás

Jsme specialisté na prodej firem a akvizice.

O nás

Pomůžeme Vám s prodejem nebo koupí Vaší firmy. Zaměřujeme se na prodej nebo koupi zavedených firem všech typů, velikostí a samozřejmě působících v různých oborech průmyslu a služeb po celé České republice a na Slovensku.
Prostřednictvím našich služeb můžete prodat nebo koupit celou firmu či pouze její část, například zajímavou divizi (výrobní, obchodní, apod.) nebo pobočku. 

Pomáháme také investorům nalézt zajímavé firmy k prodeji. Pokud máte volné kapacity nebo naopak nestíháte, můžeme pomoci i Vám. Rádi nalezneme zajímavého partnera pro různé formy kooperací a obchodní spolupráce.

Zvolte oblast, která Vás zajímá:

 

Naše zkušenosti

Jsme profesionály v prodeji firem a akvizicích. Více než 20 let se věnujeme prostředí firem, máme rozsáhlé kontakty a znalosti firemního prostředí.

Prostřednictvím našich služeb můžete oslovit partnery, investory, nebo majitele firem z České republiky a Slovenska.  V rámci našich partnerských projektů můžete oslovit také partnery v zahraničí.

Více informací o našich projektech a aktivitách naleznete na www.hamri.cz/about

 

Naše nabídka

Rádi Vám pomůžeme s prodejem Vaší firmy nebo koupí zajímavé firmy. Díky našim znalostem a zkušenostem tak můžete efektivně a za zajímavých finančních podmínek oslovit nové potenciální partnery.

Při prodeji nebo koupí firmy klademe důraz zejména na:

  • spolehlivost partnera
  • objektivní zhodnocení kvality transakce
  • právní povinnosti
  • potenciál dané firmy
  • personálistiku
  • a mnohé další souvislosti nutné k úspěšné realizaci transakce

 

Prodej firmy

Pomůžeme Vám s prodejem Vaší firmy. Zajistíme veškeré nutné náležitosti, na které byste měli při prodeji firmy myslet. Pomůžeme Vám také vyhledat vhodného partnera, který se rozhodne Vaší firmu koupit. Prodej firmy je mnohdy velmi náročný proces, se kterým Vám pomůžeme...
více informací >>>


Koupě firmy

Pomůžeme Vám s vyhledáním a koupí zajímavé (vhodné) firmy, která naplní Vaše potřeby a samozřejmě pomůžeme se zajištěním veškerých nutných náležitostí. I koupě firmy je náročný proces, se kterým Vám pomůžeme...
více informací >>>

 

Kooperace

Máte volné kapacity (například výrobní) nebo naopak nestíháte? Hledáte vhodného kooperujícího partnera? Využijte našich služeb, kontaktů a znalostí mnoha oborů. Můžeme Vám pomoci vyhledat nového partnera u nás i v zahraničí.
více informací >>>

 

Kontakt

Pokud máte dotazy, neváhejte se na nás obrátit. 

 

 

 

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 1.2247 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál